CONCUSSION CUP #1 Infók Téma: Counter Strike
Már csak hármat kell aludnunk és jön az első meghívásos CN KUPA. Várhatóan minden hónap végén megrendezésre kerülő nájtkáp első állomása december 3-án (csütörtökön), este 7 órakor startol. A versenyre 8 csapat kap meghívást a felső rétegből, lehetőleg itthonról. Amennyiben nem lesz meg a 8 alakulat, úgy megpróbálnak szomszédos ország(ok)ból is invitálni egy izgalmas, profi verseny érdekében.
A lebonyolítás még képlékeny, de várhatóan semmi szokatlant nem fog tartalmazni. Double Elimination (BO1) rendszerben fog megmérkőzni a 8 csapat az 5 alap pályán, mindenki a saját szerverén. Kérünk minden csapatot, hogy legalább egy fővel jelenjen meg a #concussion IRC csatin a meccsek kezdete előtt minimum 10 perccel, hogy legyen elég idő megbeszélni, hogy melyik kupaszerveren lesz a mérkőzés és persze konzultálni az adminokkal.
RÉSZTVEVŐK
| 1. | (DEv, nkRRRR, StyleN, XploD, zuGee) | ||
| 2. | (DSt, Fi14, kic$i, sml, SoniC) | ||
| 3. | (m4ge, TibKoooo, t0m0_R, Slowhand, VIA) | ||
| 4. | (Iceman, skizo, bazs1, ROMAI, JP) | ||
| 5. | (boe, CristopheR, NEy, rmL, tiger) | ||
| 6. | (CyraX, Klaus, shodli, kishaki, Asylux) | ||
| 7. | (ar, blaze, delin, FoDa, parker) | ||
| 8. | (bLk, weppes, huss, chery, spini?) |